• Biedronki poznają KOSMOS

• Grupa Biedronek poznawała tajniki Kosmosu. Dzieci miały możliwość poznać planety układu słonecznego, rakiety kosmiczne i kosmonautów. Obejrzały przentację, mogły poracować z plakatami i samodzielnie wykonać rakietę.

• Biedronki i ich hodowle...

• ,,Biedroneczki” z dużym zaangażowaniem wykonywały pracę. Posiały  nasiona owsa, rzeżuchy oraz posadziły cebulę na szczypiorek w przygotowanych pojemnikach z ziemią. Obiecały, że będą codziennie pielęgnować swoją hodowlę. Mamy nadzieję, że efekty naszej pracy będą widoczne niebawem!

• DZIEŃ DINOZAURA W MOTYLKACH

• Dinozaurów poznawanie to wspaniała jest zabawa - tak też było 26 lutego w grupie „Motylki”. Dzieci wybrały się w podróż do czasów prehistorycznych. Obejrzały ciekawą prezentację  o dinozaurach i dowiedziały się o nich wielu ciekawostek. Przedszkolaki bawiły się w paleontologów i ułożyły szkielet dinozaura. Były także zabawy muzyczno - ruchowe „W Parku Jurajskim”. Wiele radości i wzruszeń towarzyszyło dzieciom podczas wspólnej pracy nad stworzeniem dinozaura, którego nazwały Dino.

Grupa uczestniczyła także w dinozaurowym wyzwaniu na Facebooku i otrzymała Certyfikat Tropicieli Dinozaurów. To był wspaniały dzień, pełen wrażeń i emocji.