• DZIEŃ BABCI I DZIADKA

• Wszystkim Babciom i Dziadkom przedszkolaki życzą dużo, dużo zdrowia i pomyślności. Uśmiechu na każdy  dzień, aby wszystkie smutki omijały kochanych Dziadków i wspaniałe Babcie.

• FERIE W PRZEDSZKOLU

• Ferie w przedszkolu sprzyjają nawiązaniu bliższych przyjaźni oraz podejmowaniu nowych wyzwań. Dzieci z grupy Krasnoludki dzielnie opiekowały się młodszymi kolegami z grupy Biedronki. Razem wykonywały trudne zadania oraz spędzały czas na świeżym powietrzu. Pogoda dopisywała długim spacerom oraz harcom na śniegu.

• Rekrutacja 2021/2022

• Szanowni Rodzice !
            Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naboru do Przedszkola nr 10 im. Marii Konopnickiej w Suwałkach na rok szkolny 2021/2022.

Rodzice dzieci obecnie uczęszczających do naszego przedszkola składają deklarację o kontynuowaniu edukacji przedszkolnej w roku szkolnym 2021/2022 od dnia 22.02.2021 r. od godz. 8.00 do dnia 01.03.2021r. do godz. 15.00. Deklaracje będą dostępne na stronie internetowej oraz w jednostce od dnia 19.02.2021 r.

Poniżej harmonogram naboru.

Terminy_postepowania_rekrutacyjnego_do_oddzialow_przedszkolnych_2021_2022.pdf​​​​​​​

• INFORMACJA PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ W SUWAŁKACH

•                                       DRODZY RODZICE

W związku z trwającymi feriami zimowymi, w wyjątkowym i w trudnym dla nas wszystkich okresie,  rodzice, dzieci i młodzież mogą potrzebować wsparcia i pomocy. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom proponujemy dodatkową pomoc psychologiczno-pedagogiczną w naszej placówce.

1. Zadaj pytanie specjaliście

Na naszej stronie przedstawiamy pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Suwałkach wraz z adresami email i obszarami działalności. Zachęcamy do nawiązania kontaktu z wybranym specjalistą w celu uzyskania pomocy w rozwiązaniu Państwa problemu. Pracownik ustali z Państwem formę kontaktu (rozmowa telefoniczna, kontakt on-line, spotkanie w poradni).

2. Dyżur telefoniczny

W czasie ferii proponujemy dodatkowy dyżur telefoniczny specjalistów pod numerem tel. 87 566 41 49

-poniedziałki w godz. 12.30-13.30

-wtorki w godz. 13-14

-środy w godz. 11-12

-czwartki w godz. 11-12 i 15-16

-piątki w godz. 11-12

3. Dni otwartych diagnoz logopedycznych

W dniu 12 stycznia w godzinach 8-12 oraz w dniu 14 stycznia w godzinach 8-12 odbędą się dodatkowe diagnozy logopedyczne.

Zapisy  telefonicznie - 87 566 41 49.

Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji.

Dyrektor PP-P w Suwałkach

Maria Kowalewska

• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

W tym magicznym okresie
            Świąt Bożego Narodzenia
            życzymy Państwu i sobie:
            świąt białych, pachnących choinką,
            skrzypiących śniegiem pod butami,
            pełnych czarów, radości i piękna,
            spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Świąt wypełnionych radością i miłością,
            niosących spokój i odpoczynek,
            Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
            pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Dyrekcja, Pracownicy oraz Wychowankowie

Przedszkola nr 10 im. Marii Konopnickiej w Suwałkach

• Mikołajki

• Najstarsze dzieci były grzeczne i je również odwiedził Mikołaj. Krasnoludki do tych odwiedzin pilnie się przygotowały.