• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE „ MOTYLKI”

• „Przedszkolaki święto mają, tańczą, skaczą i śpiewają”

Dzieciom z grupy „Motylki” upłynął ten dzień na wesołych zabawach z balonami, zagadkach związanych z rozkładem dnia w przedszkolu i twórczej działalności plastycznej. Były słodkie niespodzianki, medale i oczywiście życzenia fantastycznych przygód i zabaw w przedszkolu. Radość i uśmiechy świadczyły o wspaniałej zabawie.

• DZIEŃ KRPOKI

• DZIEŃ KROPKI W GRUPIE „MOTYLKI”.

Dzieci z grupy Motylki świętowały Dzień Kropki. Wysłuchały opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti.  Następnie przedszkolaki odważnie opowiadały o swoich zainteresowaniach i ulubionych zajęciach. Okazało się, że każdy „ Motylek” jest w czymś dobry i posiada wspaniałe zdolności i talenty. Nie zabrakło również kreatywnych działań i wesołych zabaw z KROPKĄ w roli głównej. Brawo dzieci J

• Czytniki kart

• Uwaga!!!

Szanowni Rodzice od 1 listopada 2020 r. we wszystkich przedszkolach w Suwałkach zostaje wprowadzony elektroniczny czytnik kart, który będzie rejestrował pobyt dziecka w placówce. Obowiązek odbicia karty przy przyprowadzeniu i odbiorze dziecka będzie spoczywał na rodzicach. Każde dziecko otrzyma jedną kartę.

Istnieje możliwość zamówienia większej ilości kart dla danego dziecka, koszt każdej dodatkowej karty wynosi 15 zł. brutto.

Proszę zgłaszać zapotrzebowanie.

• SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM.

• SZANOWNI RODZICE!

Dyrektor oraz psycholog Pani Małgorzata Osyda zapraszają na spotkanie pod hasłem "Mam wybór", które odbędzie się w dniu 18.09.2020 r. (piątek) o godzinie 15.00 w ramach realizowanego przez Przedszkole projektu "Przedszkole i rodzina to siła w walce z nałogami i przemocą".

Serdecznie zapraszamy.

• Zebrania

• Szanowni Rodzice

W dniu 10 września Panie z grupy ,,Sówki" i ,,Krasnoludki" zapraszają na zebranie.

Spotkanie z rodzicami dzieci z grupy Sówki zaplanowane jest na  godzinę 16.00.

Spotkanie z rodzicami dzieci z grupy Krasnoludki zaplanowane jest na godzinę 16.30

• Przyprowadzanie dzieci do przedszkola

• ​​​​​​​

Szanowni Rodzice!

Miło nam powitać Dzieci i Państwa w murach naszego przedszkola.

Serdecznie przepraszamy za dzisiejsze utrudnienia, jednocześnie uprzejmie prosimy aby przyprowadzali i odbierali Państwo dzieci w zadeklarowanych godzinach, co usprawni pracę i skróci czas oczekiwania.

Elżbieta Słowikowska